In het seizoen 2005 - 06 stond op het programma:
Elisabeth II van Thomas Bernard, regie: Dominique Kiekens
Een inspecteur voor U
van John Boyton Priestley, regie: Luk Wauters
Hotel Paradiso
van Georges Feydeau, regie: Carl Ridders
Het geheugen van water van Shelagh Stephenson, regie: Reinhilde Demets
Dwazen van Neil Simon: regie: Jos Dom

In het seizoen 2006 - 07 stond op het programma:
De schepping van Arthur Miller, regie: Guido De Craene
In het tuinhuis van Jane Bowles, regie: Carl Ridders
Onze Pa heeft een lief van Ruud De Ridder, regie:Lode Torfs
De Minerva van Jan Christiaens, regie: Paul De Meulder

In het seizoen 2007 2008 stond op het programma:
Twaalf gezworenen van Reginald Rose, regie: Luk Wauters
Pyjama voor zes van Marc Camoletti, regie: Rudi Weerts
Seksuele perversiteiten in Chicago
van David Mamet, regie: Wim Lommaert
Het belang van Ernst van Oscar Wilde, regie: Bert Daems

In het seizoen 2008 2009 stond op het programma:
De Olifantman van Bernard Pomerance, regie: Jean-François D'hondt
Familietrekjes van Ray Cooney, regie: Wim Lommaert
Ronde van Vlaanderen van Walter Van Den Broeck, regie: Marc Van Extergem
Top Dogs van Urs Widmer, regie: Marc Coessens

In het seizoen 2009 2010stond op het programma:
Schoon schip van Sarah Ruhl, regie: Bert Daems
Tailleur pour Dames van Georges Feydeau, regie: Jean-François D'hondt
Hakkelgaren van Roger Van Ransbeek, regie: Nicole Pellegroms
Heksenjacht van Arthur Miller, regie: Guido De Craene

In het seizoen 2010 2011stond op het programma:
Groenten uit Balen van Walter Van Den Broeck, regie: Luk Wauters ( 50jr toneeljubileum Paul Perpête)
Het weekend van Michael Palin, regie: Marc Van Extergem
Tafel voor vier van Maria Goos, regie: Griet Stevens
De Red Star Line van Alex Van Haecke, regie: Ronny Verheyen
(in samenwerking met alle Mortselse toneelverenigingen en het GTI)

In het seizoen 2011 2012stond op het programma:
Acht Vrouwen van Robert Thomas, regie: Marilou Mermans
Is dat een kapstok? van Esther Gerritsen, regie: Philip Maes
Vijgen na kerstmis van Ruud De Ridder, regie: Wim Lommaert
De dagen zijn geteld van Elias Canetti, regie: Dominique Kiekens (samenwerking met Schoolbond Lier)
Hamlet van William Shakespeare, regie: Jean-François D'hondt

In het seizoen 2012 2013 stond op het programma:
Kindertransport van Diane Samuels, regie: Helga Botermans
Dobbel Shift van Alex Van Haecke, regie: Jean-François D'hondt
Almost, Maine van John Cariani, regie: Bert Daems
Central Park West van Woody Allen, regie: Eddy Verreycken

In het seizoen 2013 2014 stond op het programma:
Cloaca van Maria Goos, regie: Kristin Arras en Peggy De Landtsheer
Om nooit te vergeten van Alan Aycbourn, regie: Streven collectief
The Beauty Queen of Leenane van Martin Mc Donagh, regie: Hans Royaards
Lili en Marleen van Walter Van de Velde, regie: Walter Van de Velde