In het seizoen 1995 - 66 stond op het programma:
De muur van Geraardsbergen van Jos Houben, regie: Erik Burke
Shaina Maidel van Barbara Lebow, regie: Hugo Segers (25jr. toneeljubileum Frieda Van de Poel)
Ghetto van Joshua Sobol, regie: Ronny Verheyen (deelname Kon. Landjuweel Torhout)
Het kerkhofclubje van Ivan Menchell, regie: Nicole Pellegroms

In het seizoen 1996 - 97 stond op het programma:
Van de brug af gezien van Arthur Miller, regie: Bert Daems
Harold en Maude van Colin Higgins, regie: Erik Burke
De troonsafstand, van Ruth Wolff, regie: Reinhilde Demets (25jr. toneeljubileum Nicolle Pellegroms)
Rijen en vrijen van Ray Cooney, regie: Ronny Verheyen

In het seizoen 1997 - 98 stond op het programma:

Steel magnolias van Robert Harling, regie: Leah Thijs
Jacques en zijn meester van Milan Kundera, regie: Bert Daems
The Dresser van Ronald Harwood, regie: Ronny Verheyen (deelname Kon. Landjuweel Schaarbeek)
Hotello van Ken Ludwig, regie: Hugo Segers

In het seizoen 1998- 99 stond op het programma:
Chapter Two van Neil Simon, regie: Ria Verschaeren (25jr. toneeljubileum Nicolle Vandenhove)
De dood van een handelsreiziger van Arthur Milller, regie: Vic Van Duppen
Met een aan waarheid grenzende waarschijnlijkheid van Marc De Wit, regie: Rudi Delhem
De gidsen van Edward Montie, regie: Hugo Segers

In het seizoen 1999 - 00 stond op het programma:
De lijntjes van mijnheer Schutz van Jean-Noël Fenwick, regie: Eric Kerremans
Met een aan waarheid grenzende waarschijnlijkheid van Marc De Wit, regie: Rudi Delhem (deelname aan het Tornooi der Lage Landen - Elsloo)
De Gouden Vijver van Ernest Thompson, regie: Rudi Delhem (50jr. toneeljubileum René Pauwels)
Equus van Peter Schaffer, regie: Bert Daems
De rat van Sint Andries van Alex Van Haecke, regie: Paul De Meulder

In het seizoen 2000 -01 stond op het programma:
Een bijzondere dag van Ettore Scola, regie: Eric Kerremans
Kat op een heet zinken dank van Tennessee Williams , regie: Ronny Verheyen (deelname aan het Tornooi der Lage Landen - Elsloo)
Turks Bad van Nell Dun, regie: Rudi Delhem
Frankenstein van Hugo Matthijsen, regie: Carl Ridders

In het seizoen 2001-02 stond op het programma:
Vrouwen... geen probleem van Woody Allen, regie: Bert Daems
Bloed-verwanten
van Sharon Pollock, regie: Leah Thijs
Motie van wanorde van Ray Cooney, regie: Rudi Weerts
Butler van Eric Idle, regie: Carl Ridders

In het seizoen 2002- 03 stond op het programma:
Een vijand van het volk van Hendrik Ibsen, regie: Dominique Kiekens
Ontkoppeld van Neil Simon, regie: Wim Lommaert
Partij kiezen van Ronald Harwood, regie:Jean-François D'hondt
Scapino van Frank Dunlop & Jim Dale, regie: Jos Dom

In het seizoen 2003 - 04 stond op het programma:
Een vijand van het volk van Hendrik Ibsen, regie: Dominique Kiekens (herneming en deelname aan Kon. Landjuweel Anderlecht)
Eindelijk alleen van Lawrence Roman, regie: Herman Fabri
Spinoza van Dimitri Frenkel Frank, regie: Marc Coessens
Aan het eind van de aspergetijd van Frank Houtappels, regie: Nicole Pellegroms
Sonneveld van Ger Beukenkamp, regie: Ronny Verheyen

In het seizoen 2004 - 05 stond op het programma:
Spotgeesten, van Noël Coward, regie: Jean-François D'hondt
Nonkel Vanja van Anton Tsjechow, regie: Bert Daems
Slippers van alan Ayckbourn, regie: Wim Lommaert
Kroniek van een aangekondigde dood van Gabriel Garcia Marquez, regie: Rudi Weerts